O nas

O nas

Lull Hostel to komfortowe miejsce na przystanek i wypoczynek po całym dniu wyzwań. Powstał z mieszanki pasji do podróżowania, aktywnego stylu życia i chęci poznawania nowych kultur.

Usytuowany na Saskiej Kępie, przy kiedyś niezwykle ruchliwej, a dziś spokojnej ul. Jakubowskiej. W bliskiej odległości od Ronda Waszyngtona, gdzie znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe – zarówno w kierunku Pragi, jak i Centrum. Dojście na popularną w ostatnich latach nadwiślańską plażę pod Mostem Poniatowskiego zajmuje ok. 3 min. W niecałe 5 min. dojdziemy do Stadionu Narodowego lub ulicy Francuskiej – głównego szlaku Saskiej Kępy – z licznymi restauracjami, kawiarniami i sklepami. W okolicy znajduje się również Park Skaryszewski, uznany za jeden z najpiękniejszych w Polsce, a nawet Europie.

Widok na poczekalnię

Hostel jest położony w dogodnej lokalizacji dla turystów. Jest doskonałą bazą wypadową do muzeów i centrów kulturowych. Pozwala jednocześnie poczuć klimat starej Pragi i spędzić czas wolny w jednym z bardziej zielonych i artystycznych zakątków Warszawy. Z Saską Kępą od lat związanych jest wielu aktorów, autorów, malarzy i architektów.

Recepcja i poczekalnia dla gościZadbaliśmy o to, by w naszym hostelu można było odpocząć, odetchnąć, po prostu zrelaksować się. Jego wystrój nie przytłacza. Jasne, przestronne wnętrza kamienicy połączyliśmy z niezobowiązującymi meblami i niebanalnym oświetleniem. Biel, czerń, szarość i drewno – to klasyka sama w sobie.

Posiadamy 40 miejsc noclegowych w przestronnych pokojach prywatnych i wieloosobowych z łazienkami, rozmieszczonych na dwóch piętrach budynku. Nasi goście mogą także korzystać z jadalni i strefy wypoczynkowej z książkami i przewodnikami. Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę, mikrofalę, czajnik i toster. W całym hostelu dostępne jest Wi-Fi.

Ekipa Lull Hostel jest zawsze gotowa, by pomóc w zaplanowaniu pobytu w Warszawie.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem